top of page
All Videos

All Videos

Od 13 let se profesionálně věnuji freestyle snowboardingu.

Do roku 2016 jsem se zaměřoval na soutěže nejvyšších úrovní typu světový pohár nebo mistrovství světa, kde jsem bral 11. místo v Big Airu a 29. místo ve slopestylu.

 

Od roku 2016 jsem přešel ze závodní sféry do sféry kinematografické a začal jsem se věnovat natáčení celovečerních snowboardových filmů. Podařilo se mi dostat do uznávané mezinárodní produkce a to konkrétně do novozélandského Rusty toothbrush. Tím jsem se stal teprve druhým Čechem v historii, který se k téhle metě dokázal dostat.

 

Freestyle snowboarding je sport, který je vysoce náročný na psychiku. 

Jediná malá chyba vás může stát vážné zranění, v nejhorším případě i smrt.

Neustále se zde pracuje s emocemi, strachem, důvěrou ve vlastní schopnosti, pochopením vlastních myšlenkových procesů a jak s tím pracovat v enormně vypjatých situacích.

Především je důležité mít plán a řád. Tím lze dosahovat svých vysněných cílů a plnit si své sny.

K tomu mi poslední roky pomohl mentální coaching, který mne provedl cestou poznání sebe sama, jak se sebou komunikovat a pomohl mi urychlit tuhle náročnou cestu do bodu kde jsem dnes.

 

Po roční spolupráci s mentálním coachem jsem si začal plnit své dětské sny a dosáhl jsem výsledků, o kterých jsem sám netušil, že bych na ně mohl dosáhnout.

 

Tahle zkušenost mne natolik zasáhla, že jsem se v roce 2017 rozhodl pro studium mentálního coachingu a prošel jsem si certifikací od ICF (International coach federation).

 

Profesionální sport a nejvyšší business liga jsou totožné věci a s přibývajícími zkušenostmi z oboru coachingu zde vidím více a více paralel, na které platí stejné mentální vzorce a techniky.

 

"Jsem mentální kouč, který pomáhá lidem pochopit jejich vlastní vzorce myšlení a tím rozkrýt jejich vnitřní sílu a potenciál, o kterém mnohdy ani sami nevěděli, že se v nich skrývá."

 

Těším na spolupráci právě s Vámi !

Dušan