Od 13 let se profesionálně věnuji freestyle snowboardingu.

Do roku 2016 jsem se zaměřoval na soutěže nejvyšších úrovní typu světový pohár nebo mistrovství světa, kde jsem bral 11. místo v Big Airu a 29. místo ve slopestylu.

 

Od roku 2016 jsem přešel ze závodní sféry do sféry kinematografické a začal jsem se věnovat natáčení celovečerních snowboardových filmů. Podařilo se mi dostat do uznávané mezinárodní produkce a to konkrétně do novozélandského Rusty toothbrush. Tím jsem se stal teprve druhým Čechem v historii, který se k téhle metě dokázal dostat.

 

Freestyle snowboarding je sport, který je vysoce náročný na psychiku. 

Jediná malá chyba vás může stát vážné zranění, v nejhorším případě i smrt.

Neustále se zde pracuje s emocemi, strachem, důvěrou ve vlastní schopnosti, pochopením vlastních myšlenkových procesů a jak s tím pracovat v enormně vypjatých situacích.

Především je důležité mít plán a řád. Tím lze dosahovat svých vysněných cílů a plnit si své sny.

K tomu mi poslední roky pomohl mentální coaching, který mne provedl cestou poznání sebe sama, jak se sebou komunikovat a pomohl mi urychlit tuhle náročnou cestu do bodu kde jsem dnes.

 

Po roční spolupráci s mentálním coachem jsem si začal plnit své dětské sny a dosáhl jsem výsledků, o kterých jsem sám netušil, že bych na ně mohl dosáhnout.

 

Tahle zkušenost mne natolik zasáhla, že jsem se v roce 2017 rozhodl pro studium mentálního coachingu a prošel jsem si certifikací od ICF (International coach federation).

 

Profesionální sport a nejvyšší business liga jsou totožné věci a s přibývajícími zkušenostmi z oboru coachingu zde vidím více a více paralel, na které platí stejné mentální vzorce a techniky.

 

"Jsem mentální kouč, který pomáhá lidem pochopit jejich vlastní vzorce myšlení a tím rozkrýt jejich vnitřní sílu a potenciál, o kterém mnohdy ani sami nevěděli, že se v nich skrývá."

 

Těším na spolupráci právě s Vámi !

Dušan